×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

Değerli öğrencilerimiz,

Dünyada COVID19 salgını tüm hızıyla devam etmektedir.   Üniversitemizde  2019 – 2020 öğretim yılı bahar döneminde başlayan  uzaktan eğitim, 2020 – 2021 öğretim yılı Güz döneminde de eş zamanlı (senkron)  olarak  1 Ekim 2020 tarihinde başlayacaktır.

İçinden geçtiğimiz zor dönemin bizi zorladığı koşullara en iyi şekilde uyum sağlayabilmek için çevrimiçi öğrenme – öğretme sürecini planladık, hazırlıklarımızı tamamladık. Üniversitemizin uzaktan eğitim sistemi olan WebOnline’da öğretim elemanlarımız  dersin ppt. sunum, video, çalışma planı gibi dokümanları sizlerle paylaşacaklardır.

Çalışma planlarında yüklenen materyaller ile nasıl çalışacağınız, öğretim elemanlarına nasıl ulaşabileceğiniz, danışmanlık saatleriniz,  nasıl değerlendirileceğiniz  gibi bilgileri bulabileceksiniz.  Ayrıca, dönem başında dersin öğretim elemanınca belirlenmiş haftalık okuma, ödev, quiz vb. yükümlülüklerini yerine getirebilmek için hazırlık yapmanız başarınızı artıracaktır.

Üniversitemiz ve bölümlerinizden gelecek duyurulara gecikmeksizin erişebilmeniz çok önemlidir.  Bu nedenle, üniversite/bölüm web sayfalarını, sosyal medya paylaşımlarını izlemeniz, cankaya.edu.tr uzantılı e posta adresine gelen mesajları düzenli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Sınıf arkadaşlarınız ile iletişimde olarak, WebOnline kullanmaları konusunda bilgilendirmenizi rica ederim.

Fen – Edebiyat Fakültesi’nin sevgili öğrencileri, COVID-19 ilerleyişinin sınırlanarak,  kontrol altına alınmasıyla  sağlıkla  yüz yüze buluşacağımız günlerde buluşabilmeyi diliyorum.  2020 – 2021 öğretim yılı güz dönemi hepimize hayırlı olsun.  Sevgilerimle,

Prof. Dr. Buket Akkoyunlu

Dekan